Vyžití v okolí
There are no translations available.


Vyžití v okolí naší chaloupky

V blízkém okolí můžete využít k odpočinku, sportování či relaxaci široké množství míst. Jsou zde k dispozici sportovně-zábavní areály jako komplex Kempaland či Ski-Mosty, bazény, sauny, cyklostezky, pěší trasy, apod.. N další části všechny možnosti probereme detailněji


Zábavný areál Kempaland Bukovec

kempalandPřijeďte si zalyžovat až na samotný východ republiky. Zdejší sjezdovka v délce 600 metrů se nachází na severní straně kopce Kempa (571 m n.m.). Dostatek sněhu v areálu je zajištěn pomocí automatického  zasněžovacího systému. Převýšení 120 m je vhodné pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi, pokročilé, náročnější, zkušenější lyžaře, školní výcviky, ale i pro všechny, kteří se chtějí pobavit při zimních radovánkách.

Více informací na stránkách areálu 
www.kempaland.cz


Zábavný areál Ski-Mosty - v zimě

skimosty

Ski areál Mosty u Jablunkovanabízí v zimní sezoně  3 upravované sjezdovky o celkové délce 2100 m, umělé zasněžování, intenzivní osvětlení sjezdových tratí, snowpark, lyžařskou školu, 44 km upravovaných běžeckých tratí, značkový ski servis, stanoviště horské služby a bobovou dráhu s celoročním provozem.

V zimě je středisko rok od roku vyhledávanějším zejména díky kvalitní úpravě sjezdových tratí, díky snadné dostupnosti a výhodným cenám.

Areál je v provozu denně, v Bufetu Ski Mosty včetně posezení můžete využít rychlého občerstvení, gastronomické zázemí včetně stylové restaurace ve srubovém Hotelu Grůň je rovněž výjimečností regionu.

Více informací na www.skimosty.cz

 

Zábavný areál Ski-Mosty - v létě

Bobová dráha, lanové centrum, dětské lanové centrum, lezecké stěny, bungee trampolíny, dětské trampolíny, dětský zábavní park, sjezd na horských koloběžkách, sjezd na laně – Gorolszus, to všechno je během letní sezony v provozu a nabízí vyžití jak rodinám s dětmi, firmám pro odreagování se, tak školám pro školní výlety a to vše v nádherném a velmi příjemném prostředí moravskoslezských Beskyd s neopakovatelným výhledem.
mosty2 mosty3 mosty4 mosty5

 

Bazény a koupaliště

V blízkém okolí je možné navštívit jak kryté bazény tak v létě koupaliště.
Nejbližší krytý bazén je v Bystřici (12km) a pak také v Třinci (20km). V létě můžete využít koupaliště v Jablunkově (4km) nebo v Třinci (20km)
Bazén Bystřice Bazén Třinec Koupaliště Třinec bazenBazén Bystřice www.bystrice.cz Bazén Třinec www.stars.cz Koupaliště Třinec www.stars.cz Koupaliště Jablunkov www.ameryka.cz


Sjezdové a běžecké lyžování

Pokud jste příznivci zimních sportů, můžete si zalyžovat na několika sjezdovkách případně zaběhat na okolních běžeckých tratích.

Ski areál Kempaland Bukovec - www.kempaland.cz
Sjezdovka Armáda Dolní lomná - www.skiarmada.cz
Sjezdovka Polanka - www.hotelpolanka.cz
Ski areál Mosty u Jablunkova - www.skimosty.cz
Sjezdovka Severka - www.severka.eu
Sjezdovka Bahenec - www.bahenec.cz

 

Wellness whirpool

virivka3 virivka2 virivkaPro relaxi a odpočinek můžete navštívit whirpool masážní bazén v Jablunkově (4km) v příjemném a intimním prostředí.
K dispozici je i sauna - finská suchá, bio s vyvíječem páry nebo aromatické esence.

Detailní informace získáte na webovkách
www.whirpool.cz

 

 

Wellness Bahenec

pivnilazne

Jedná se výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur.


Stránky pivních lázní

www.pivnilazne.eu

 

 

Turistika

Celá oblast Beskyd je velmi vyhledávaná pro své jedinečné přírodní krásy a přitažlivé rekreační možnosti jak v létě, tak i v zimě. Po horských hřebenech, údolími vodních toků, přes vyhlídková místa a centra turistického a cestovního ruchu vede hustá síť dobře značených turistických cest, které návštěvníky zavedou do míst skýtajících působivé a nezapomenutelné pohledy na zdejší krajinu. Navštivte turistické chaty okolních vrchů.

girova  Chata Ostrý  stozek  skalka

Detailní turistickou mapu a další fotografie najdete ve fotogalerii a sekci okolí.

 

Cykloturistika

Pokud jste fanoušci cykloturistiky, můžete využít spostu cyklotras po okolních vrcholech. Detailní mapy a plánovač tras najdete například na www.cykloserver.cz. V naší fotogalerii nabízíme jednoduchou mapu cyklotras v okolí.